Filmový festival

Využili jsme krásného počasí a pěšky jsme se ze školy vydali na Filmový festival do parku Komenského. Nejprve jsme posvačili v kavárně a následně si vyrobili indiánské čelenky a nechali jsme si natetovat tetovačku.